Wybor taniego roweru

Wybor taniego roweru

To ćwiczenie wymaga 4 graczy po obu stronach siatki: 3 Powrót graczy wierszy i 1 setter. Trener lub inny gracz stoi z boku siatki i inicjuje wiertarki z puchu lub wolnego piłki.

Tylna graczem wiersz, który otrzymuje GÓRA lub wolna bila przekazuje go do rozgrywającego, który ustawia piłkę na tylnym rzędzie ataku.dekoracja światłem wesela kielce Tylna graczem wiersz, który otrzyma zestaw musi uderzyć go do zespołu po drugiej stronie, albo zostaje wyeliminowany z gry. Jeżeli piłka powodzeniem czyni go do wiersza tylnej drugiej stronie siatki, gracz, który otrzymuje może albo przekazać je do seter albo spróbować uderzyć go nad siatką do drużyny przeciwnej tylnym rzędzie, ryzykując wyeliminowanie z gra.

Gra toczy się w ten sposób, dopóki tylko jeden wiersz powrotem graczem pozostaje po obu stronach siatki. Te 2 gracze są zwycięzcy i stają się nowe ustawiaczy do następnej rundy gry.

Larry Reid został trenerem siatkówki przez ponad dekadę. Można uzyskać natychmiastowy dostęp do swoich mistrzowskich planów treningowych siatkówkę Oprócz bardziej zabawnych ćwiczeń siatkarskich młodzieży można znaleźć na jego stronie internetowej:

Artykuł napisany przez: