Transmisje z meczow w rugby

Transmisje z meczow w rugby

Coaching Wiertła do siatkówki

Wiertła są najlepszym i jedynym sposobem na poprawę umiejętności swoich siatkarzy ‚i budować pamięć mięśniową. Prosimy o uwzględnienie niektórych lub wszystkich poniższych ćwiczeń treningowych do siatkówki przy następnym praktyki lub pre-game rozgrzewki.

Przy wdrażaniu nowych ćwiczeń coaching dla siatkówki w następnej praktyce, upewnij się, aby w pełni wyjaśnić każdy ruch czy krok w wiertle i umożliwić graczom ćwiczyć w połowie prędkości przed regularne prowadzenie wiertła. To nie tylko celem, aby zapobiec obrażeniom, pozwala również graczom szansę poczuć się przez wiertło, żeby wiedzieć dokładnie tak jak powinno być naruszających ich mięśnie. Nie ma sensu w prowadzeniu ćwiczeń, jeżeli nie są one wykonywane prawidłowo!

I dub ci Queen of the Court

Transmisje z meczow w rugby

Jeden z moich ulubionych ćwiczeń treningowych do siatkówki jest jednym mamy o nazwie „Queen of the Court”. Jedną z najlepszych rzeczy na temat tego wiertła jest to, że można go łatwo dopasować do niemal dowolną liczbę graczy. Rozpocznij dzieląc swój zespół na zespoły 2, 3 lub 4– cokolwiek działa najlepiej z liczbą graczy, którzy grają.

Wiertło zaczyna się jak każda inna gra bójka, z jednym zespołem po obu stronach boiska. Zespół jedna służy piłkę, a jeśli się z ich punktu służyć, to im pozostać na boisku i twarz nowego zespołu pretendentów. Gra toczy się w ten sposób, z zespołem, który zdobywa przebywają aż punkt padnie przed nimi. można odtwarzać aż jedna z drużyn osiągnie określoną liczbę punktów lub do pewnej liczby minut, a zespół z największą liczbą punktów na koniec wygrywa.

Najlepszą rzeczą w „Queen of the Court” wiertarki jest jej szybkim tempie intensywność co zmusza graczy skupić i grać w zespole. Dodano zachęty dla zwycięs producent galanterii skórzanejkiego zespołu (zespołów) lub przegranej pomoże wzmocnić ducha rywalizacji i wydobyć najlepsze zgiełku swoich zawodników.

Artykuł napisany przez: