Nauka siatkowki na lekcjach WF

Nauka siatkowki na lekcjach WF

Mechanika skoku Podawać

Każdy wie, że idealny skok służyć jest zabójcą służyć mają w swoim arsenale siatkówki. To służyć jedynie może wygrać grę dla swojego zespołu. Nie każdy wie, jak to zrobić, jednak. Idealne skok służyć jest rzeczywiście dość łatwe do nauczenia się, a gdy dowiedział się, może to być bardzo łatwa do opanowania po tym. Opanowanie skok służyć to jedna z najlepszych rzeczy, które można zrobić, aby poprawić ogólną gry w siatkówkę.

Nauka siatkowki na lekcjach WF

Pierwszym krokiem w dobrym skoku służyć jest, aby wiedzieć, gdzie chcesz, aby uderzyć piłkę. Poświęć trochę czasu, aby podjąć decyzję o najlepsze miejsce, aby uderzyć piłkę, która sprawia, że ??trudniej drużyna przeciwna do powrotu. Jedno miejsce jest trafienie w otwartym polu, gdzie nikt nie jest w kolejce. Między przednimi i tylnymi wierszy jest doskonałym punktem wyjścia. Innym dobrym miejscem do celowania jest tuż przy ich najsłabsze odtwarzacza. Podawać skok bezpośrednio w dół gardła odtwarzacza wiesz ma trudności przekazujących kolec. To rzeczywiście służy dwóm celom. Osoba trafisz go będzie miał trudniej wpuszczeniem go, a często stają się http://pik-okna.pl nieco onieśmielony, w związku z czym ich gra staje się nieco gorzej.

Nauka siatkowki na lekcjach WF

Ustawianie piłki jest następny krok. Pamiętaj, że to ustawienie do siebie, dzięki czemu można ustawić go tak, że go lubią najbardziej. Oznacza to, że można ustawić go tak wysokie, jak chcesz, tak szybko, jak chcesz, nawet najlepszy kąt, aby go uderzyć. Jedyną rzeczą, o których warto pamiętać jest to, że chcesz, aby ustawić go tak, że można kolec balu odległość potrzebną do podróży. Podczas gry, wybijanie występuje zwykle na poziomie lub blisko siatki. Po służbie, będzie stać na 30 stóp z dala od bramki, więc ustawić się włączyć aż takim hitem z względną łatwością.

Gdy piłka jest rzucił, będziemy chcieli, aby zbliżyć się i skakać na balu.
Artykuł napisany przez: teczki skórzane