Polska reprezentacja w rugby

Polska reprezentacja w rugby

Więcej zabawy niż kopanie w ogrodzie

Kolejnym z ćwiczeń treningowych do siatkówki, które lubię używać z moim zespole pozwala im pracować nad swoimi umiejętnościami kopania. Podzielić się z zespołem do partnerów i mieć je każdy stanąć od 20 do 25 stóp od siebie. Jeden z graczy jest uderzanie, podczas gdy druga jest koparka.http://dobryalkomat.pl/?pl_dobry-alkomat,33 Uderzanie rozpoczyna ćwiczenia przez rzucanie lub uderzanie szybko poruszających się kulek na koparkę, która jest dla nich kopać jak najszybciej i najdokładniej.

Polska reprezentacja w rugby

Najważniejsze dla koparka pracy nad utrzymuje prawidłową pozycję ciała, która jest szerokość stopy przynajmniej barków i wskazując prosto, ręce z przodu z dłońmi skierowanymi do sufitu. Ramiona i barki koparka powinna być jak najbardziej odprężający z barków do przodu i tyłu bioder. Staraj się trzymać tak niskie, jak to możliwe i zrównoważony, utrzymując ręce przed ich głowy, głowy przed barki, ramiona i kolana przed kolana przodzie stopy. Upewnij się, że koparki są sportowych zarówno kolana i łokcie, aby uniknąć bolesnych zadrapania lub uszkodzenia.

Larry Reid został trenerem siatkówki przez ponad dekadę. Można uzyskać natychmiastowy dostęp do swoich mistrzostwa siatkówki planów treningowych można znaleźć na jego stronie internetowej:

Artykuł napisany przez: marsmusic – wynajem fortepianu