Jak trenowac siatkowke?

Jak trenować siatkówkę

Aby dowiedzieć się, jak trenować siatkówkę trzeba najpierw zrozumieć rolę trenera siatkówki. W szczególności, trzeba wiedzieć, czego oczekuje się od ciebie jako Siatkówka Coach.

Zaczynajmy…

Siatkówka trenerzy muszą być w stanie zdyscyplinować się, jak ich zespół, jeśli mają zamiar odnieść sukces.hurtownia z ubraniami – wólka kosowska Na pierwszym treningu, jako nowy trener siatkówki powinni poznać wasze gracze trochę. Po ich poznać siebie, trzeba mieć każdy gracz zanotować trzy cele dotyczące ich gry w siatkówkę lub umiejętności, które chcą osiągnąć w tym sezonie. Po wszyscy gracze są wykończone, że http://alllineslogistics.pl/cross-docking/ mają zespół aż kilka celów, które chcą osiągnąć razem. W ciągu roku doprowadzić do tych celów i omówić je ze swoimi graczami. Największą rzeczą, która musisz mieć to Planowanie praktyki lub książka. To pomaga wszystkim trenerom śledzenie wierteł chcesz spróbować lub ćwiczeń, które działają dobrze dla swojego zespołu, by stać się lepszym. Kiedy przychodzi do praktyki, każdy gracz musi tam być i na czas, chyba że doszło do ciebie wcześniej i poinformować, że jadą do pominięcia praktyki i uczyni go podczas następnej praktyki. Czasem, jeśli gracz strzela odtwarzacz niespodziewanie będą musieli uciekać, czy jakąś inną wiertarkę, że ich trenerzy powiedzenia.

Oczywiście, jako Siatkówka Coach to oczekuje się być w praktyce, lub mieć inną pokrywę jazdy dla Ciebie, jeśli jesteś w stanie to zrobić lub mieć inną grę, jeśli są zarówno młodszy trener wysokie i liceum. Upewnij się, aby zostawić plan praktyki, kiedy nie jesteś w stanie zrobić praktyce siebie. Upewnij się, że każdy gracz nagrzewa się i stygnie prawidłowo, jak również napoje dużą ilością wody. Jeśli dopiero zaczynasz jako trener, dobrze jest mieć asystent trenera, aby pomóc w podjęciu decyzji, które będą najbardziej pozytywny wpływ na siebie i swojego zespołu.
Artykuł napisany przez: