Samodzielna nauka plywania

Samodzielna nauka plywania

Siatkówka plażowa Regulamin

Jeśli kiedykolwiek oglądał mecz w siatkówkę plażową masz prawdopodobnie bardzo zna niektóre z określeń, których używają w niektórych sztukach. Postaram się dać rozbieg o warunkach siatkówki plażowej w tym artykule.

W siatkówkę plażową masz przepustkę (znany również jako bump), zbiór i hit (znany również jako atak lub kolca).opakowania jednorazowe wrocław Ale istnieje wiele innych słów, które można usłyszeć podczas oglądania siatkówki. Niektóre inne słowa do przeboju to kill, młot, spike-miasto, zakopać piłka, bang, a lista jest długa.

Zestaw to kolejna część gry, która ma wiele różnych warunków. Jeśli ktoś ustawia piłkę dobrze, że mówi się, że „dobre ręce”. Dobry zestaw jest znany jako masła lub nektaru.

Blok jest znany także pod wieloma innymi nazwami, takimi jak dach, stuff, budki telefonicznej, domu lub innej obudowie można myśleć.

Gdy ktoś wykopuje piłkę z jednej strony nazywa się włócznia, a gdy dwie osoby z przeciwnych drużyn zarówno skontaktować piłkę w tym samym czasie nad siatką to nazwać potykanie. Panna-hit nazywa pędzel i kiedy ktoś uderza piłkę tuż przy linii granicznej są one znane jako snajper.

Gdy atakujący będzie się atakować piłkę mogą albo uderzyć linię, która jest prosta lub kąt, który po drugiej stronie sądu przekątnej. Wysoki łuk strzał z tyłu sądu jest znany jako jumbo krewetki i tęczy. Teraz wiesz trochę o warunkach siatkówki słyszysz.

Więcej tu siatkówki plażowej terminów i porad siatkówki plażowej

Artykuł napisany przez: